Jak nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie

Każda kobieta w szczęśliwym związku czeka na moment, w którym będzie mogła pochwalić się błyszczącym pierścionkiem zaręczynowym. Toczy się wiele dyskusji na temat tego, gdzie nosić pierścionek i co z nim zrobić po ślubie. W Polsce kobiety tradycyjnie noszą symbol zaręczynowy na serdecznym palcu prawej dłoni. A co dalej? Wiele pań decyduje się przenieść tę ważną biżuterię na lewą rękę, ale dziś w sklepach jubilerskich można znaleźć obrączki idealne do połączenia tych dwóch niesamowitych krążków w jednym!

 

Pierścionek zaręczynowy i obrączka po jednej stronie

Obrączki ślubne dla kobiet są zwykle cieńsze i bardziej miękkie niż te noszone przez mężczyzn. Dzięki temu bardzo łatwo połączyć je z pierścionkiem zaręczynowym. Najważniejszą rzeczą jest zwracanie uwagi na detale, odnajdywanie elementów, które do siebie pasują – np. metal czy kamień szlachetny. SAVICKI oferuje kolekcję pierścionków, które są po prostu stworzone dla siebie! Kiedy mężczyzna wybiera pierścionek zaręczynowy, który przypomina obrączkę, jest zdecydowanie więcej uznania!

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego?

Jest kilka rzeczy do rozważenia przy zakupie pierścionka zaręczynowego i pierścionka zaręczynowego. Po pierwsze – rozmiar. W końcu nie chcemy, aby pierścionek utknął w środku palca lub zsunął się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Taki problem można rozwiązać za pomocą miarki jubilerskiej – możesz ją bezpłatnie zamówić w sklepie SAVICKI. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest wybór metalu – obrączki będą z Wami na zawsze, więc muszą być super trwałe i błyszczeć pięknem przez długie lata! W takim przypadku najlepiej nadaje się złoto od 585 oraz pierścionki lub obrączki wykonane z tytanu lub platyny. Trzecia sprawa – grawerowanie. Chociaż może się to wydawać łatwą decyzją, tak nie jest. Musisz spojrzeć w swoje serce i wybrać cytat, który określa, kim jesteś.