Dziesiąta rocznica ślubu

Poznaliście się niczego nie świadomi, wybraliście się na randkę, aby w końcu zostać parą. Jakiś czas później nastąpiły zaręczyny, ślub, wspólne mieszkanie, dzieci i zanim się obejrzeliście minęło już 10 lat, odkąd staliście na ślubnym kobiercu. Czas płynie nieubłaganie pozostawiając nas w osłupieniu, nad którym pęd życia nie pozwala nam się zastanowić. Pierwsze okrągłe gody małżeńskie to czas idealny na wzięcie głębokiego oddechu i przeanalizowanie swojego związku. Jeśli nie możecie być w ten dzień razem, wyznaczcie sobie dogodny termin, aby wspólnie powrócić do waszych najpiękniejszych chwil. Wspaniałą propozycją jest seans filmowy. Kupcie wasze ulubione przekąski i włączcie video z wesela. Może byliście razem także na studniówce? Spróbujcie przypomnieć sobie wszystkie uroczystości, na które wspólnie poszliście i przeżyjcie je jeszcze raz. Po projekcji czas na zdjęcia. Kolejne fotografie ożywią wszelkie wspomnienia, zabierając was w podróż po przeszłości. 

Prezent z okazji cynowej rocznicy

Cynowa rocznica, bo właśnie tak nazywa się pierwszy jubileusz, to wyjątkowa okazja. Z tego względu, warto zastanowić się nad równie szczególnym podarunkiem dla drugiej połówki. Może być to wyjazd, o którym zawsze marzyliście. Możecie zabrać ze sobą najbliższych lub pojechać tylko we dwoje. Odpoczniecie trochę od przepełnionej obowiązkami rzeczywistości, aby poczuć się tak wyjątkowo jak w dniu waszego ślubu. Odświętna kolacja w porządnej restauracji to nieunikniony punkt programu, w końcu tak szczególna okazja powinna być należycie celebrowana. 

Biżuteria jako rocznicowy prezent

Jeśli podróż jest chwilowo poza waszymi możliwościami, warto rozważyć zakup biżuterii. Jest ona strzałem w dziesiątkę na niemalże każdą uroczystość, zatem sprawdzi się także tym razem. Każdy mężczyzna po zakupie pierścionka zaręczynowego i wspólnym wyborze obrączek ślubnych orientuje się w preferencjach ukochanej. Wykorzystanie tej wiedzy do zaskoczenia jej kolejną ozdobą od serca to cudowny pomysł. Twoja ukochana z pewnością będzie zachwycona.